Karstu akmeņu masāža+pīlings+aroma procedūra

Karstu akmeņu masāža (ar vulkāniskiem, jūras, saules, jade, rozā sāls akmeņiem)

Akmens, tas ir dabas un kosmosa enerģijas avotsAkmeņu masāžas laikā gūstamas pasakainas sajūtas. Akmeņiem piemīt dziednieciskas īpašības – katra akmens vidū ir kristāls un katram no tiem piemīt sava dvēsele. Akmeņi iedarbojas uz organismu ar savu enerģētisko strāvojumu, kas ietekmē ne tikai konkrēto ādas zonu, bet arī caur nervu sistēmu raida impulsus uz citām ķermeņa zonām un orgāniem.

Masāžas laikā ķermenis tiek relaksēts, un tiek izlīdzināta enerģijas plūsma tajā. Šī  masāža ne tikai mazina slimību simptomus, bet arī novērš to cēloņus.

Karsto akmeņu masāža ir ieteicama vielmaiņas traucējumu, celulīta, hroniska noguruma sindroma, stresa situāciju, galvas sāpju, osteohondrozes, skoliozes, artrītu, depresijas un citu slimību profilaksei.

Pīlings – tā ir īpaša ādas attīrīšanas procedūra, kuras rezultātā tiek likvidētas atmirušās šūnas un notiek ādas atjaunošanās. Kosmētiskā pīlinga mērķis ir ādas ārējā izskata uzlabošana un tās jaunības paildzināšana, kā arī ādas defektu novēršana, piemēram, grumbas, strijas, palielinātas poras, pinnes u.c.

Aroma masāža ķermenim ar klienta izvēlētajām ēteriskajām eļļām!Aroma masāža apvieno divas ārstnieciskās funkcijas – masāžu un aromaterapiju. Jau procedūras laikā cilvēks sajūt enerģijas pieplūdumu un mazinās spriedze. Šo paņēmienu apvienojums palīdzēs atbrīvoties no bezmiega, depresijas un hroniskā noguruma. Turklāt aroma masāža labvēlīgi ietekmē arī ādu – tā piešķir ādai tvirtumu, baro, mitrina un tonizē to.

Share: