Sejas masāža ar guaša, minerāliem, jade

Klasiskā sejas masāža, vakuuma burku, guaša (skrubeklis), ar minerāliem, ar karalisku jade masāžas rullīti

Sejas muskuļi, tāpat kā ķermeņa muskuļi sāk atrofēties bez sistemātiskiem vingrinājumiem. Tādēļ sejas masāža ir viena no svarīgākajām sejas ādas procedūrām. Tā ir neaizvietojama sejas ādas kopšanas sastāvdaļa, jo atjaunojas enerģija, palielinās ādas elastība, sejas krāsa top daudz patīkamāka un uzlabojas pašsajūta un garastāvoklis. Masāžas laikā āda it kā atspirgst un atjauninās, pastiprina savu aizsardzību. Labums no masāžas veikšanas ir acīmredzams,jo masāža uzlabo asinsriti un vielmaiņu. Varētu teikt, ka masāža palīdz ādai elpot, tātad – dzīvot un saglabāt jaunību un tvirtumu.

Vakuuma masāža sejai– Ļoti efektīva procedūra sejas ādas tonusa uzlabošanai, sīko grumbiņu novēršanai. Sejas vakuuma masāžu mēdz dēvēt par sejas fitnesu, jo tādejādi tiek izkustināti visi sejas muskuļi, arī tie, ko ikdienā nelietojam, tādejādi tiek nogludināta un izlīdzināta sejas āda.

Vakuummasāžas pamatprincips balstās uz spiediena maiņas terapiju - negatīvā un pozitīvā spiediena maiņas iedarbību uz mīkstajiem audiem. To pielieto gan sejas, gan krūšu, gan ķermeņa estētiskajā medicinā.

Vakuummasāžā tiek pielietots attiecīgs spiediens, lai procedūra būtu relaksējoša un patīkama. Procedūras laikā netiek izstaipīta āda.

GUAŠA masāža ir sena masāžas prakse, kas tradicionāli nāk no ķīniešu medicīnas. Nosaukums tulkojumā nozīmē “saskrāpēt visu slikto” ,, gua „ ieskrāpēt, ,, sha ,, – slikti. Masāža tiek veikta ar īpašām dažādu formu plāksnēm, kas izgatavotas no akmeņiem. Iedarbības rezultāts ir līdzīgs akupunktūrai – ir ietekme uz sejas refleksu punktiem gar meridiāniem, bet bez iespiešanas audos. Pateicoties spēcīgam impulsam, uzlabojas visi vielmaiņas procesi ādā, tiek uzsākti atjaunošanās procesi un tiek sasniegts lielisks limfodrenāžas efekts.

Masāža palīdz samazināt sejas pietūkumu, tumšos lokus zem acīm un atjaunot veselīgu ādas izskatu. Tehnika maigi ietekmē sejas un kakla muskuļus, ļaujot tiem vienlaikus atpūsties un nostiprināties. Izmantojot šo paņēmienu, jūs varat saglabāt sejas ādas toni, sasniegt liftinga efektu un dabiskā veidā samazināt grumbu parādīšanos. Uz sejas ir bioloģiski aktīvi punkti, kas ir atbildīgi par iekšējo orgānu un sistēmu darbu, iedarbojoties uz šīm zonām, Guasha ļauj ietekmēt ne tikai ādu, bet arī vispārējo ķermeņa stāvokli.

Masāža ar pusdārgakmeņiem un dārgakmeņiem apvieno speciālās masāžas tehnikas un dziedniecisko pieskāriena spēku ar zināšanām par ārstēšanu ar dārgakmeņiem, kuriem piemīt harmonizējošais dziednieciskais spēks.

Share: