Indiešu pēdu masāža

Indiešu pēdu masāža (pēdas un galvas)
Šai masāžai ir 3000 gadu sena vēsture. Indiešu pēdu masāža labvēlīgi iedarbojas uz visu ķermeni. Tās būtība, masējot noteiktas pēdu zonas, iedarbojas uz noteiktiem orgāniem un organisma sistēmām. Tā kā uz pēdām atrodas punkti, kas atbild par visiem ķermeņa orgāniem, iedarbojoties uz tiem, mēs mierīgi un efektīvi ietekmējam visu organismu.

Pēdu masāža palīdzēs ne tikai atbrīvoties no noguruma, noņems iekaisumu un sāpes, bet arī tonizēs visu ķermeni. Masētas tiek pēdas un kājas līdz celim, kā arī skarts meridiāns līdz gurniem. Masāžas laikā pēdas izvingrina un izmasē pa punktiem un kanāliem atbilstoši visam ķermenim Masāžas noslēgumā tiek masēta arī galva. Šī masāža rada organismā ļoti harmonisku stāvokli, kas intensīvi veicina dzīvības spēku pieplūdumu.

Redzams rezultāts smagu kāju, tūsku vai varikozes gadījumā, mazinās aizcietējumi un bezmiegs, labvēlīgi tiek ietekmēta kaulu deformācija (plakanā pēda, kauliņu deformācijas), uzlabojas vielmaiņa, limfas un asins cirkulācija. Procedūra pielīdzināma meditācijai, jo iedarbojas uz galvas smadzenēm.

Tiek panākta absolūta atslābināšanās un pārsteidzoša iekšējā komforta sajūta! Masāžu kurss (divi seansi nedēļā) palīdz uz ilgu lauku atjaunot dvēseles un ķermeņa harmoniju.

 

13385555_ml-1024x682

 

Share: