Aromakompleks- sejas masāža, sejas masāža ar akmeņiem

Aromterapijas masāža un mini aroma tests
atrisina vairākas problēmas 1 stundas laikā!
Aromakompleks: aromaterapija + aromapīlings +sejas masāža (klasiskā sejas masāža un sejas masāža ar akmeņiem ar šī eļļu un ēteriskām ēlļam) + mitrinoša maska
Aromterapijas masāža - atrisina stresa un noguruma problēmas. Tā ņem vērā katra cilvēka individuālās vajadzības, tam ir atjaunojoša iedarbība un atjauno veselīgu ādas toni.
Šī ir klasiska sejas masāža, izmantojot 100% ēteriskās eļļas, kas palīdz koriģēt psihoemocionālo stāvokli. Iedarbojoties uz limbisko sistēmu caur ožas nervu, aromterapija ļauj pielāgot ķermeņa stāvokli.
Ēteriskās eļļas, kas ir dabiskas dabiskas vielas, palīdz mazināt stresu, pārlādēt smadzenes, atslābināt ķermeni. Vispirms Jums ir jāsmaržo 10 ēteriskās eļļas un jāizvēlas jums patīkamāko. Tas ir 100% dabiskas, lai noteiktu jūsu psihoemocionālo stāvokli un risināšanas uzdevumus šobrīd.
Balstoties uz jūsu pārbaudi, mēs izvēlamies ēteriskas eļļas, kas tiks izmantotas sesijas laikā. Jūs būsiet iegremdēts vieglā meditatīvā stāvoklī, un tikai stundas laikā jūs varēsiet patiesi atpūsties un atjaunot spēkus. Jūs aizmirsīsit par stresu, negatīvām emocijām, bailēm un raizēm. Meditācijas un relaksācijas stāvoklis.

 

Share: