3D masāža /SPLIT/ bukālā / skulpturālā sejas masāža

3D sejas atjaunošanas programma sastāv no 4 labākajām masāžas tehnikām, kas var atjaunot seju  - 3D masāža /SPLIT/ bukālā / skulpturālā sejas masāža. Ietilpsts roku, kakla, muguras, sejas, dekoltē masāža.

Jaunība bez sāpēm, injekcijām un milzīgām izmaksām!

- 3D sejas masāža (bez eļļas) ir unikāla masāžas un atjaunošanas tehnika, kas sastāv no dziļas sejas muskuļu izpētes un ietekmes uz sejas, kakla un dekoltē zonas problēmzonām. 3D Lift sejas masāžas tehnika ir jauns laikmets kosmetoloģijā. Šī tehnika pilnīgi atšķiras no visām sejas masāžas metodēm.

Masāžas efekts ir neaktīvo muskuļu aktivizēšana, kā rezultātā veidojas sejas muskuļotais rāmis, atbrīvojot jūs no ādas nokarenas. Šī masāža būtiski uzlabo mikrocirkulāciju, tāpēc to var attiecināt uz terapeitiskām kosmetoloģijas procedūrām.

uzlabo ādas elastību un tvirtumu,
grumbas, pat dziļas, samazinās;
“krokas” un “uzacis” ir manāmi izlīdzinātas
novērš "vārnu kājiņas",
samazina "dubultzodu",
samazina tūsku un maisiņus zem acīm,
savelk un uzlabo sejas formu.
noturīgs liftinga efekts!

Pēc kursa pabeigšanas no 4-10 procedūrām sejas ovāls ir lieliski nomodelēts un pazūd ne tikai sīkās krunciņas, bet arī lielo dziļums samazinās vairākas reizes; tiek izlīdzinātas krokas un starpuzacu grumbas.

- SPLIT  sejas masāža sejas masāža / diagnostika dāvanā "modelējošā liftinga procedūra" pēc L. Vitvinovas Split masāža, jeb manuāla - Absolūta kontrindikācija masāžai - sejas diegi, acu operācijas, ausu / rīkles / deguna operācijas - 6 mēnešu laikā, injekcijas pēc 2 nedēļām, ķīmiskais pīlings pēc 1 mēneša drīkst apmeklēt masāžu. Procedūra tiek salīdzināta ar ķermeņa sporta masāžu

- Bukāla masāža (tiek veikta caur muti no iekšpuses) ir skulpturējošas sejas masāžas veids, kas veicina atjaunošanos bez ķirurģiskas iejaukšanās. Šī ir intensīvas iedarbības uz sejas muskuļiem metode, kas atjauno elastību, savelk un atsvaidzina ādu.

atgriež ādas jaunību, palielina turgoru;
spēcīgi ietekmē asins plūsmu dermā un muskuļos, kas veicina ādas uzturu;
stimulē kolagēna un elastīna šķiedru veidošanos;
atjauno ādas veselību, novēršot novecošanās galveno cēloni.

- Skulpturālās masāžas būtība ir visu muskuļu izpēte (bāze ar terapeitiskām ēteriskajām eļļām)

ietekmēt epidermu, muskuļus un zemādas tauku slāni;
izkopt epidermu pa masāžas līnijām;
izmantojot ātras kustības.

Pabeidzot 5-12 procedūru kursu, sejas, kakla un dekoltē zonas epiderma kļūst nostiepta un uzlabojas ādas tonis.

Share: