Taizemes THAI pēdu masāža

Tā ir ļoti viegla un estētiska kāju pēdu masāža, kas iekļauj sevī secīgas iedarbības uz dažādām refleksogena zonām.
Refleksoloģija ir labs līdzeklis spriedzes mazināšanai un pašsajūtas uzlabošanai. Tās galvenā darbības zona ir pēdas, kas atspoguļo cilvēka ķermeni un tajā esošos orgānus. Pēdās atrodas daudz tā saukto refleksogēno punktu, kas ir saistīti ar noteiktiem orgāniem, dziedzeriem un audiem.
Ietekmējot šos punktus, var panākt organisma funkciju uzlabošanos. Šādi tiek stimulētas organisma dabiskās aizsargspējas, un organisms slimību uzveic pats.
Pastāstīt par masāžu ir tik pat grūti, kā par muzikālo kompozīciju, tā jāizmēģina.
Taizemes pēdu masāža ir tehnika ar 3000-gadu vēsturi, kas parādījās Ķīnā, un tika pārnesta ar mūkiem uz Taizemi, kur arī tika bagātināta ar indiešu refleksoterapijas metodēm un pilnveidota.
Uz pēdām atrodas punkti – visu orgānu projekcijas, un iedarbojoties uz tiem, mēs mierīgi un efektīvi iedarbojamies uz visu organismu.
Iedarbojoties uz enerģētiskajām līnijām un akupunktūras punktiem, labvēlīgi regulē visas iekšējo orgānu funkcijas. Rada organismā harmonisku stāvokli un dzīvības spēku intensīvu pieplūdumu. Tiek panākta absolūta atslābināšanās un pārsteidzoša iekšējā komforta sajūta.

Taizemes pēdu masāža tiek veikta ar roku pirkstiem un koka nūjiņu, pielietojot speciālus krēmus un eļļas. Masāžas rezultātā klients pilnīgi atslābinās un izjūt iekšēju komfortu, visu iekšēju orgānu funkciju regulāciju.
Masāža nepieciešama visiem – pieaugušajiem, bērniem, pusmūža cilvēkiem (ja nav blakus parādību). Pirmām kārtām tā vajadzīga veseliem cilvēkiem, lai uzturētu labu pašsajūtu, kā arī dažādu slimību profilaksei.

Masāžas iedarbība uz ādu

Āda nodrošina iekšējo orgānu mehānisko aizsardzību pret bojājumiem, aizkavē mikroorganismu un citu kaitīgu vielu iekļūšanu ķermenī, piedalās šķidruma un siltuma apmaiņā ar ārējo vidi, reaģē uz kairinājumiem.
Ar masāžas palīdzību tiek aizvāktas ādas virskārtas atmirušo šūnu paliekas. Tas sekmē ādas elpošanu, pastiprina tauku un sviedru dziedzeru darbību. Bez tam uzlabojas arī asinsrite un ādas barošanās no dziedzeriem. Tātad — ievērojami paaugstinās visi organisma vielu apmaiņas procesi.
Taizemes pēdu masāžas ietekme uz asinsriti un limfosistēmu

Masāžas ietekmē paātrinās venozo asiņu un limfas atplūde, kas uzlabo apgādi ar skābekli un barības vielām dažādās ķermeņa daļās, sekmē ātrāku sairšanas produktu izvadīšanu no organisma, likvidē sastrēgumus locītavās un mugurkaulā. Masāža ne tikai vienkārši ierosina lielāka skaita kapilāru darbību, bet arī sekmē asiņu plūsmas pārdali masējamā apgabalā.

Rezultāti :

Uzlabo limfu un asins cirkulāciju.
Momentāls rezultāts pie smagām kājām, tūskas vai varikozes gadījumā.
Uzlabo zarna trakta darbību (pret aizcietējumiem).
Pret bezmiegainību.
Pret kaulu deformāciju (plakanā pēda, kauliņu deformācija).

Procedūra pielīdzināma meditācijai, jo tā iedarbojas kā galvas smadzeņu attīrīšana.

Sistemātiski seansi (rekomendējas divi seansi nedēļā) palīdzēs uz ilgu lauku atjaunot dvēseles un ķermeņa harmoniju.

taimassa

Share: