Split sejas masāža /bukkālā/ar modelējošu akmeni

SPLIT modelējošā sejas masāža / BUKĀLA sejas masāža sejas masāža / sejas masāža ar modelējošu akmeni/ ar pusdārgiem akmeņiem

SPLIT / BUKĀLA sejas masāža sejas masāža / diagnostika dāvanā "modelējošā liftinga procedūra" pēc L. Vitvinovas Split masāža, jeb manuāla - Absolūta kontrindikācija masāžai - sejas diegi, acu operācijas, ausu / rīkles / deguna operācijas - 6 mēnešu laikā, injekcijas pēc 2 nedēļām, ķīmiskais pīlings pēc 1 mēneša drīkst apmeklēt masāžu - Procedūra tiek salīdzināta ar ķermeņa sporta masāžu!

Sejas manuāla plastika ir fizioloģiski pamatotu un secīgi izpildāmu manuālo masāža un liftinga procedūra kopums,kas iedarbojas visos audu līmeņos. Sejas plastika veicina sejas atjaunošanu un formas uzturēšanu,kā arī sejas un kakla vecumu saistītu izmaiņu profilaksi.

SPLIT-masāža-tā ir dziļa mīksto sejas audu izmīcīšana.Masāžas mērķis ir sejas muskuļu hipertonusa likvidēšana,audu fibrozitātes samazināšana,zemādas tauku slāņu izlīdzināšana,uzpampuma samazināšana,sejas krāsa un ādas stāvokļa uzlabošana,poru grumbiņu un nokarenuma samazināšana.

INTEROLĀLĀ masāža -tā ir muskuļu hipertonusa likvidēšana,saspringuma likvidēšana muskuļa stiprinājuma vietās pie kaula,liekā šķidruma izvadīšana un ādas muskuļu sejas audu izlīdzināšana.

Sejas masāža ar pusdārgakmeņiem – tā ir unikāla atveseļošanās procedūra, kurā tradicionālas masāžas iedarbība ir savienota ar akmeņu dabas spēku.

Sejas masāžas procedūra sastāv no unikālas tehnikas, kura apvieno gan manuālas masāžu tehnikas, gan akupunktūru. Šī tehnika ļauj īstenot efektīvu sejas liftingu. Kā arī uzlabo limfas un asins atteci, samazina grumbu veidošanos, paaugstina ādas un muskuļu tonusu, papildus tas ir lielisks veids, kā tikt galā ar psihoemocionālu spriedzi.

Share: