Split / bukālā sejas masāža

Tiem, kas mīl botoksu no veselības viedokļa durt seju ar dažādiem preparātiem ir ĻOTI kaitīgi!
Ir daudz pētījumu, kas norāda, ka organisms nespēj pilnībā izvadīt daudzus preparātus un tie uzkrājas smadzenēs.
Tas ir kaitīgi, jo daži muskuļi tiek izslēgti no darba, bet citi ir pārslogoti, un laika gaitā problēmas parādīsies vēl vairāk.
Patiesībā darbojas metode, ja strādāt ar seju un ķermeni !!!
SPLIT / BUKĀLA sejas masāža sejas masāža / diagnostika dāvanā "modelējošā liftinga procedūra" pēc L. Vitvinovas Split masāža, jeb manuāla - Absolūta kontrindikācija masāžai - sejas diegi, acu operācijas, ausu / rīkles / deguna operācijas - 6 mēnešu laikā, injekcijas pēc 2 nedēļām, ķīmiskais pīlings pēc 1 mēneša drīkst apmeklēt masāžu - Procedūra tiek salīdzināta ar ķermeņa sporta masāžu!

Sejas manuāla plastika ir fizioloģiski pamatotu un secīgi izpildāmu manuālo masāža un liftinga procedūra kopums,kas iedarbojas visos audu līmeņos. Sejas plastika veicina sejas atjaunošanu un formas uzturēšanu,kā arī sejas un kakla vecumu saistītu izmaiņu profilaksi.

SPLIT-masāža-tā ir dziļa mīksto sejas audu izmīcīšana.Masāžas mērķis ir sejas muskuļu hipertonusa likvidēšana,audu fibrozitātes samazināšana,zemādas tauku slāņu izlīdzināšana,uzpampuma samazināšana,sejas krāsa un ādas stāvokļa uzlabošana,poru grumbiņu un nokarenuma samazināšana.

INTEROLĀLĀ masāža -tā ir muskuļu hipertonusa likvidēšana,saspringuma likvidēšana muskuļa stiprinājuma vietās pie kaula,liekā šķidruma izvadīšana un ādas muskuļu sejas audu izlīdzināšana.

Share: