Medus spa ķermeņa masāža un mini aroma tests

Medus spa ķermeņa masāža + jūsu resursu dabiskās ēteriskās eļļas + sejas masāža un dekoltē ar minerālakmeņiem + mini aroma tests

Ja vēlaties, medus masāža ir izbaudāma arī kā relaksējoša procedūra. Šādā gadījumā tā ir maiga masāža visam ķermenim, lai gūtu pilnīgu labsajūtu. Visu procedūras laiku jūs pavadīs patīkamā un nomierinošā medus smarža.
Medus masāža nav ieteicama, ja cilvēkam ir alerģija pret bišu produktiem, tostarp medu, kā arī pie paaugstināta asinsspiediena, sirds un asinsvadu saslimšanām, varikozām kāju vēnām, dažādām ādas saslimšanām un brūcēm vai iekaisumiem uz ādas.

Sejas masāža ar pusdārgakmeņiem ir unikāla masāžas tehnika ,kurā ir apvienojušās tradicionālās masāžas,akupunktūras, ēterisko eļļu un akmens dziedinošie dabas spēki. Pateicoties kam notiek spēcīga iedarbība uz ķermeni,dvēseli un saprātu.Notiek biolauka harmonizācija,kas veicina visa organisma atjaunošanos. Masāžas rezultātā atslābinās mīmikas muskulatūra,uzlabojas asinrrite,limfas cirkulācija,palielinās ādas elastība,izlīdzinās sīkās grumbiņas. Masāžai piemīt lielisks liftinga efekts.

Pirms masāžas aicināsim jūs veikt aroma diagnostiku. Šī metode ļauj noteikt jūsu fizisko un emocionālo stāvokli. Pēc aroma diagnostikas jums tiks piemeklētas individuāli piemērots masāžas eļļas maisījums!

Share: