Kompeksā anticelulīta procedūra – klasiskā (muguras) + dziļa anticelulīta masāža+vakuuma+medus masāža

Klasiskās masāžas mērķis ir uzlabot asinsriti un limfas plūsmu, nostiprināt imūnsistēmu, izkustināt pasīvos muskuļus, likvidēt dažādas muskuļu sāpes, nostiprināt saites.

Anticelulīta masāža ir īpašs masāžas veids, kas ir tēmēts uz cīņu pret celulītu. Šī masāža uzlabo ādas un zemādas tauku šķiedrvielu stāvokli, veicina figūras korekciju, padara gurnu un gūžas muskuļus tvirtākus, stimulē asinsriti, veicina skābekļa iekļūšanu audos un vielmaiņas atkritumu produktu izdalīšanu. Anticelulīta masāža veicina tauku sadedzināšanu, stimulē svara samazināšanu, samazina celulīta rādītājus.
Medus masāža ir viena no vērtīgākajām masāžām, lai atbrīvotos no celulīta. Šī masāža lieliski attīra un atjauno ādu, palīdz novērst celulītu, kā arī ir noderīga figūras koriģēšanai. Pretcelulīta medus masāžu uzsāk ar pīlinga masāžu, ko veic ar abrazīviem cimdiem, sāls skrubīti vai sausu dvielīti uz sausas ādas. Pēc tam seko medus masāža, kura var sniegt mainīgas izjūtas – gan patīkamas, gan mazāk patīkamas. Iesākumā tiek viegli iemasēts medus, pēc tam ar viegli pliķējošām kustībām un vēlāk jau plaukstas stingri pielīmējot pie ķermeņa un strauji atraujot tiek veikta masāža. Šāda procedūra notiek tik ilgi, kamēr āda ir medu gandrīz uzsūkusi. Ārstējot celulītu ir svarīga asinscirkulācijas uzlabošana un limfodrenāžas veicināšana, kas arī ir par iemeslu, lai mazinātos liekie centimetri un āda kļūtu maigāka, elastīgāka un gludāka. Pēc šīs masāžas veic masāžu ar siltiem mitriem dvieļiem. Pēc dvielīšu procedūras tiek veikta harmonizējoša limfodrenējoša masāža ar siltu eļļu, kuras laikā var atpūsties un relaksēties. Šī medus masāža ir veicama tikai atsevišķām ķermeņa zonām.
Vakuuma masāža stiprina un pievelk sejas un ķermeņa kontūrus, novērš ādas struktūras pārmaiņu un celulīta paradīšanos. Visefektīvākais un ilgstošs rezultāts tiek iegūts pēc 10-15 seansu veikšanas, ar kursa atkārtošanu pēc dažiem mēnešiem.

medanticel

Share: