Klasiskā masāža +pīlings+masāža ar sausām birstēm+ķermeņa maska

Klasiskā masāža +pīlings+masāža ar sausām birstēm+pīlings+ķermeņa maska (galvas masāža vai pēdu, roku, kamēr darbojas maska)

Klasiskā masāža +masāža ar sausām birstēm+ķermeņa maska (galvas masāža vai pēdu, roku)Klasiskā masāža Jums uzlabos asinsriti un limfas plūsmu, nostiprinās imūnsistēmu, izkustinās pasīvos muskuļus, likvidēs dažādas muskuļu sāpes, nostiprinās saites.Šī masāža labvēlīgi iedarbojas uz sirds asinsvadu sistēmu, jo uzlabo asinsriti, kā arī nedaudz trennē muskuļus, tādējādi stiprinot sirdi, saišu un locītavu sistēmu – klasiskā masāža padara tās elastīgākas. Uzlabo arī limfātisko sistēmu, jo aktivizē limfas plūsmu. Klasiskā masāža labvēlīgi iedarbojas uz muskuļiem, kā arī nervu sistēmu.

Pīlings – tā ir īpaša ādas attīrīšanas procedūra, kuras rezultātā tiek likvidētas atmirušās šūnas un notiek ādas atjaunošanās.

Sausā masāža uzlabo asinsriti, viens no galvenajiem jebkuras masāžas pamatuzdevumiem. Labāka asinsrite nozīmē apasiņotāku ādu, kas spēj efektīvāk atbrīvoties no toksīniem (celulīta, izsitumu samazināšanās), kā arī svaigāku ādas krāsu utt.Tā stimulē limfas plūsmu, tieši efektīva limfas cirkulēšana organismā palīdz mūsu ķermenim ar šīm lietām tikt galā!Tā palīdz izvadīt toksīnus un veicina ādas izskata manāmu uzlabošanos, āda kļūst tīrāka, tvirtāka, elastīgāka, uzlabojas tās tonis.Atbrīvo ādu no atmirušajām ādas šūnām!

Atjaunojoša ķemeņa maska, kāmer tā iedarbojas tiek masētas rokas, pēdas vai galva pēc klienta pieprasījuma!

Procedūtu nedrīkst apmeklēt, ja ir onkoloģiskas saslimšanas, paaugstināta ķermeņa temperatūra, paaugstināts asinsspiediens, jebkura veida akūta saslimšana, jebkura veida asiņošana, ādas slimības un tuberkuloze.

Share: