Guaša masāža (nokasīt visu sliktu)

Ķīniešu "Guaša" masāža ir lielisks līdzeklis pret sāpēm mugurā, kaklā un plecu apvidū.

Guaša (Gua-Sha) ir sens ķīniešu tradicionālās masāžas veids. Šīs metodes jēga slēpjas tās nosaukumā: „gua” nozīmē skrubināt vai nokasīt, bet „sha” ir slimības substance, kura metodes pielietošanas laikā parādās ādas virspusē specifisku sarkanīgu punktiņu vai plankumu veidā. Masāžas tehnikas pamatā ir iedarbība uz ādu ar speciāliem kasīkļiem no raga vai akmens.

Ar plāksnītes palīdzību tiek veiktas skrāpējošas kustības, kas virzītas tikai uz vienu pusi. Izmantojot ātras kustības tiek likvidēts enerģijas sastrēgums. Ar lēnām kustībām var panākt enerģijas pieplūdi un tonizējošo efektu.

Iedarbība ir tūlītēja. Sākumā ārstējamā zona kļūst sārta, un var sajust dedzināšanu. Vietās uz ādas, kur tiek projicēts patoloģiskais process, ir zemādas asiņošana - plankumi "sha". Tādējādi uz ādas projicējas "atkritumi", kuros koncentrējas augsts pienskābes saturs. Plankumi var būt gandrīz melni - tās ir nedzīvas asinis. Vizuāli nepievilcīgais skats būtībā ir nesāpīgs. Tikai retos gadījumos, kad procesi ir ielaisti, pacients var izjust sāpes, kuras pāriet nekavējoties, kolīdz tiek pāriets uz citu masāžas apgabalu. Asinsizplūdumu vietās parādās zilumi, kas izzūd pēc 2 - 3 dienām.

Masāžas laikā uzlabojas vielmaiņas procesi ādā, tiek izvadīti toksīni. Masāža uzlabo ādas stāvokli – atbrīvojoties no toksīniem pazūd ādas pigmentācija, āda atjaunojas. Uzlabojas miegs un notiek vispārēja organisma atveseļošana.

[ File # csp7662395, License # 2451368 ] Licensed through http://www.canstockphoto.com in accordance with the End User License Agreement (http://www.canstockphoto.com/legal.php) (c) Can Stock Photo Inc. / Leaf

Share: