Tibetiešu skaņu trauka masāža

Skaņas masāža, izmantojot Tibetas dziedošos traukus, ir zināma vairāk kā 2,5 tūkstošus gadu.

Tibetas dziedošie trauki – sens meditāciju veids, kas mūsdienās kļūst ļoti populārs. Tibetas dziedošu bļodu izgatavošanai tiek izmantota unikāla metālu saplūšanas metode, kas arī palīdz radīt šo unikālo skaņu, kas atšķiras no visiem citiem instrumentiem.

Atšķirībā no līdzīgām sintezatora skaņām, Tibetas dziedošo trauku skaņas ir „uzlādētas” pateicoties koka berzei gar metālu. Šai darbībai ir vairākas unikālas sekas:

dziedošo trauku dziedinošās īpašības,
spēja uzlabot dažu dziedzeru darbības spējas, kas veic zināmu slēdža lomu starp simpātisko un parasimpātisko nervu sistēmu. Tibetas dziedošo trauku skaņas sastāv no neierobežotu obertono skaņu plūsmas, kuras rada skaņas spirāles un vijas apkārt ar dzirdi uztveramai skaņai.

Dziedošo trauku skaņu vibrāciju frekvences, tāpat kā arī gongu skaņu vibrāciju frekvences atbilsts Visuma planetārā līmeņa frekvencēm.

Dziedošo trauku vibrācijas rezonē ar cilvēka organisma iekšējām vibrācijām un atjauno tās sākotnējā līdzsvarā.

Šādu obertoņu mijiedarbības pamatā ir skaņas viļņu princips, divas skaņas plūsmas satiekas, izveido stāvošu vilni un izšķīst skaņu jūrā. Dziedoši trauki veido varākas harmoniskas skaņas vienlaicīgi, kuras rezonē ar cilvēka ķermeni. Tas rada relaksējošu, nomierinošu un stresa noņemošu efektu - stāvokli, kurā atjaunojas fiziskais ķermenis un dvēsele.

Austrumu medicīna uzskata, ka slimību cēlonis ir bloķēta enerģiju plūsma, kas iet cauri cilvēka organismam. Tibetas dziedošo trauku skaņas masāžas seansa laikā notiek enerģētisko kanālu atbloķēšana, kā rezultātā dzīvības enerģija brīvi plūst pa kanāliem un cilvēks atkal var jūtas vesels un laimīgs.

Tibetas dziedošo trauku skaņas masāžas seansa laikā var tikt izmantoti vairāki trauki ar dažādu skaņas tonalitāti gan zemu, gan vidēju, gan austu.

Seansa laikā skaņu viļņu iedarbībā tiek panākta dziļa organisma relaksācija, fiziskais ķermenis un dvēsele harmonizējas, mostas organisma iekšējās enerģijas, kas sekmē organisma pašatveseļošanos un atbrīvošanos no stresa.

Labāka rezultāta sasniegšanai vēlams:

Ierodoties uz šo seansu vēlams uzvilkt dabīga auduma drēbes,
Veikt 7 -10 Tibetas dziedošo trauku skaņas terapijas seansus.

Tibetas dziedošo trauku skaņas masāžas seansus ieteicams veikt cilvēkiem kam ir:

nomāks vai depresīvs noskaņojums,
paaugstināta uzbudināmība,
bezmiegs,
galvas sāpes, migrēna,
sāpes muskuļos un asinsvados,
ginekoloģiska rakstura problēmas,
uroloģiska rakstura problēmas,
paaugstināts arteriālais asins spiediens,
kuņģa vai zarnu trakta problēmas,
ir sācies klimakss.
vai vienkārši gribas atslābināties un relaksēties.

Share: