Terapeitiskā /Sporta / FITNES masāža  (dziļa muskuļu masāža)

Terapeitiska masāža, lai piekļūtu muskuļu mezgliem un problemātiskām zonām dziļajos audos. Masāža novērš hronisku saspringumu, muskuļu sāpes, sastiepumus, dažas stājas problēmas un palīdz atkopties pēc traumas. Šī masāža ir intensīvāka par citām un dažkārt pacientam sagādā diskomfortu.

Sporta masāža mazina muskuļu spriedzi, mazina traumu un sastiepumu risku, uzlabo asinsriti un limfas plūsmu. Sporta masāža ir vairāku masāžas tehniku apvienojums, kas ir pielāgota konkrētām muskuļu grupām un klienta fiziskajām aktivitātēm (skriešana, celšana, peldēšana, airēšana utml.). Šī masāža piemērota gan sportistiem, gan cilvēkiem, kuru ikdiena nav saistīta ar intensīvām fiziskajām aktivitātēm. Sporta masāža palīdz sagatavoties paaugstinātai fiziskai slodzei un atjaunoties pēc tās (masāža palīdz ātrāk atbrīvoties no pienskābes), kā arī ir neatņemama kvalitatīvas rehabilitācijas sastāvdaļa pēc dažādām traumām un profilaktiskos nolūkos. Masāžas laikā tiek veikta muskuļu iesildīšana, stiepšana un locītavu iekustināšana.

Fitnesa masāža ir dziļa muskuļu masāža, kur uzsvars tiek likts uz audu iesildīšanu, stiepšanu un pasīvajām kustībām locītavās. Masāža sagatavo muskulatūru fiziskai slodzei, kā arī spēka un enerģijas atjaunošanai pēc tās.

Share: