Split sejas masāža/ Vakuuma sejas masāža

SPLIT modelējošā sejas masāža/ Vakuuma sejas masāža ar vakuuma kosmētiskām burkām

SPLIT / BUKĀLA sejas masāža sejas masāža / diagnostika dāvanā "modelējošā liftinga procedūra" pēc L. Vitvinovas Split masāža, jeb manuāla - Absolūta kontrindikācija masāžai - sejas diegi, acu operācijas, ausu / rīkles / deguna operācijas - 6 mēnešu laikā, injekcijas pēc 2 nedēļām, ķīmiskais pīlings pēc 1 mēneša drīkst apmeklēt masāžu - Procedūra tiek salīdzināta ar ķermeņa sporta masāžu!

Sejas manuāla plastika ir fizioloģiski pamatotu un secīgi izpildāmu manuālo masāža un liftinga procedūra kopums,kas iedarbojas visos audu līmeņos. Sejas plastika veicina sejas atjaunošanu un formas uzturēšanu,kā arī sejas un kakla vecumu saistītu izmaiņu profilaksi.

SPLIT-masāža-tā ir dziļa mīksto sejas audu izmīcīšana. Masāžas mērķis ir sejas muskuļu hipertonusa likvidēšana,audu fibrozitātes samazināšana,zemādas tauku slāņu izlīdzināšana,uzpampuma samazināšana,sejas krāsa un ādas stāvokļa uzlabošana,poru grumbiņu un nokarenuma samazināšana.

Sejas vakuuma masāža

paaugstināts turgors; mazu grumbu izlīdzināšana; zemādas kapilāru sistēmas atjaunināšana; dabisks sarkt un bāluma trūkums, veselīgs tonis; metabolisma paātrināšana.

Share: