SPA relaksējošā – anti-stresā masāža

Masāža jau izsenis pazīstama kā ārstējoša un ķermeni lutinoša procedūra. Vispārēja masāža, pielietojot dažādas aromātiskās eļļas, dod iespēju iedarboties uz cilvēka emocijām, ķermeni un prātu. Šī metode ļauj realizēt vispusīgu terapiju, iedarbojoties gan uz cilvēka garīgo, gan fizisko ķermeni.

Ilgstošs saspringts darbs, stress un depresija – mūsu laikmeta raksturīgas sastāvdaļas – grauj cilvēka darbaspējas un fizisko veselību, kā arī nomāc garu un postoši iedarbojas uz emocionālo stāvokli. Savukārt aromātiskās eļļas netveramā veidā iedarbojas uz fizisko un garīgo ķermeni, tādējādi palīdzot atgūt harmoniju sevī, paaugstināt darbaspējas, uzturēt harmoniju dvēselē, kā arī tonizēt vai relaksēt ķermeni, atkarībā no tā, ar kādu aromātu veikta procedūra.

Ēteriskās eļļas, ko pielieto aromterapijā iedarbojas uz organismu divējādi – iekļūstot organismā caur ādu un ieelpojot. Cilvēka organismā šīs vielas darbojas līdzīgi hormoniem, regulējot organisma sistēmu darbību (dāvana aromaterapija) Iespējama pāru masāža vai četrroku masāža, aromaterapija dāvanā.

spamassage

Share: