SPA masāža ar karstiem maisiņiem (griķu, rīsu, smiltis, jūras sāls, ārstniecisku augu)

Iesakām izmēģināt sildošo masāžu ar sausiem maisiņiem. Jau sen medicīnā tiek izmantoti maisiņos sasildīti griķu graudi, lai sildītu locītavas, muskuļu sāpju gadījumā, apaukstēšanās procesu sākuma stadijā. Griķi ne tikai ārstē ķermeni, bet darbojas arī kā antidepresants „dvēseles tukšuma” un „nemierīga prāta” gadījumos.

Griķu masāžas laikā jūs aptvers atslābinošs aromāts, pie tam griķiem piemīt spēja uzsūkt sevī toksīnus no jūsu organisma. Griķu graudi tiek bērti kokvilnas vai lina maisiņos, kas labi uzsūc sviedrus un palīdz veselības atgūšanā. Griķu graudus izmanto tikai vienu reizi un tad tos izmet. Pat vienam un tam pašam klientam neizmanto tos pašus griķu graudus. Maisiņi, kas ir rūpīgi izlikti pa visu ķermeni, ļoti dāsni izdala siltumu, bet masiera rokas lēnām izmasēs jūsu ķermeni sākot no kāju lielajiem pirkstiem līdz pat roku plaukstām, novēršot saspringumu un jebkādas stresa pazīmes. Grimstot labsajūtā, jūs aizmirsīsiet par skumjām un gūsiet jaunus spēkus. Pacentieties neaizmigt, savādāk visu interesanto palaidīsiet garām ! Šai masāžai ir ārstnieciski profilaktiska ietekme, un tā ir ieteicama ostiohondrozes gadījumā, pēc smagas fiziskas slodzes, kuņģa darbības traucējumu gadījumos. Pie tam šī ir laba procedūra smēķētājiem, jo masāžas laikā notiek detoksifikācija un plaušu „vēdināšana”.
Griķu masāža ir efektīva arī anticelulītu programmām. No uzsildīto maisiņu plūstošā siltuma kapilāri uzpildās ar arteriālajām asinīm un tādā veidā uzlabo mikrocirkulāciju. Pie tam paralēli ar rokām tiek veiktas diezgan dziļas manipulācijas, bet nav nekādu sāpīgu izjūtu, jo griķiem piemīt nomierinošas, sildošas īpašības, kas klientam novērš parasto masiera samērā sāpīgo iedarbību uz dziļajiem audu slāņiem.
Griķu relaksējošā iedarbība ir tik dziļa, ka jūs masiera darbu praktiski nejutīsiet. Šīs masāžas laikā masieris nosaka cilvēkam t.s. „bloķētos punktus„, tātad šai masāžai ir arī diagnosticējoša un terapeitiska funkcija. Tāpat šī masāža cilvēkam sniedz ļoti daudz enerģijas.

meshochkimass1

Share: