Muskuļu Rebalans – līdzsvara atjaunošana

Muskuļu līdzsvara atjaunošana - viena no visinteresantākajām mīkstajām roku terapijas metodēm.

Metode no pirmā acu uzmetiena izskatās ļoti vienkārša. Ārsts vai masieris, kurš veic procedūru, maigi un maigi sakrata rokas, kājas, ķermeni un visu pacienta ķermeni noteiktos virzienos.

Visai ārējai vienkāršībai metode prasa īpašas masiera prasmes. Fakts ir tāds, ka masāžas terapeita kustības amplitūda un apjoms nosaka atkarībā no pacienta muskuļu reakcijas. Veicot šādu procedūru, masieris nemēģina kaut ko piespiest pacienta ķermenī vai kaut ko "salabot". Daudzu gadu pieredze manuālā terapijā parāda, ka rupjie spēki ir bīstamas komplikācijas. Mūsdienu metodes, piemēram, muskuļu rebelence, darbojas tādā sistēmā, kurā pacienta ķermenis jūtas drošībā un nav pretošanās. Izmantojot šādas metodes, masieris "izšķiež to ārā" ar pacienta ķermeni. Un ķermenis, "saprotot", ka viņi nemēģina to nodarīt, iedvesmo.

Metodes Muscle Rebalance tehniskā būtība ir šāda. Masieris gaismas šūpošanās laikā nosaka kustības apjomu, kurā pacienta ķermenis nereaģē ar muskuļu sasprindzinājumu. Tajā pašā laikā, balstoties uz viņa izjūtām, masieris uztver biežumu, kādā pacienta ķermenis iestājas šūpu rezonansei. Ar šādu pārvietošanu uz noteiktu laiku, patoloģiski sasprindzinātu muskuļu tonuss samazinās, sāpes un kustību stīvums iet prom.

Viena no šīs metodes priekšrocībām ir tā, ka tā ir piemērojama akūtām sāpēm, kad lielākā daļa masāžas un manuālās terapijas metožu ir kontrindicētas. Muscle Rebelence metode ir viegli apvienojama ar citām masāžas un manuālās terapijas metodēm, un to var izmantot arī atsevišķi. Pēdējā gadījumā pacients var palikt vieglos apģērbos.

cranialsacral-therapy-2

Share: