Masāža ar magnētiskās akupunktūras burciņām

Magnetopunkcija kā akupunktūras punktu magnetoterapijas metode ir efektīva dažādu slimību ārstēšanā. Ja praktizē šo alternatīvo metodi terapeitisko iedarbību uz ķermeni, izmantojot magnētiskās bankas akupunktsionnogo darbības, kas rada noteiktu punktu. Arī magnētisko kannu iestatīšana tiek praktizēta, lai atbrīvotos no celulīta.
Magnitopunktura - tas ir tas pats paņēmiens iedarbības, tas pilda tās pašas funkcijas, bet bez hitting adatu ādā, un, pateicoties labām iekļūst īpašības magnētiskā lauka iedarbība ir ātrāk, un procedūra kļūst drošāka. Šīs īpašības palīdz piemērot ne tikai terapiju pie akupunktūras punkti, bet lielākās teritorijās, atgūt nedaudz organisma enerģijas deficītu.

Magnētiskā lauka vietējā ietekme uz gandrīz jebkuru ķermeņa daļu ļauj iekšējiem orgāniem veikt pašregulāciju.

Pašregulācija no ķermeņa, kas rodas sakarā ar samazināto enerģijas deficītu organismā, palīdz atjaunot bez iejaukšanās ārsta diezgan sarežģīts vielmaiņas sistēmu. Rezultātā notiek procesu normalizēšanās, kas nozīmē, ka atveseļošanās un atjaunošanās notiek.

Magnētisko akupunktūras kannu princips ir šāds. Plastmasas vara iekšpuse ir diezgan spēcīgs magnēts, kuram ir koniska forma un tā magnētiskā lauka stiprums ir 2500 gauss. Piestiprinot bankas uz virsmas ādas ķermeņa dēļ veidojas vakuums velk uz augšu, un asas beigas magnētiskā konusa kļūst identisks adatu spiediena punktu akupunktūru, bet (atšķirībā no akupunktūras metodēm) nav audu bojājumu. Magnētiskais lauks iesūc pietiekamā dziļumā no 6 līdz 9 cm, kas uzlabo asinsriti un intensīvāku vielmaiņu šūnu līmenī.

Dažām magnētiskajām kannām slimību ārstēšanai ir Ziemeļvalstu N-magnēti, savukārt pretēji tiem pieder tikai dienvidu S magnēti. Viņu darbības ir radikāli atšķirīgas.

Parasti tiek uzskatīts, ka enerģija nāk no ziemeļu pola, kas kontrolē pareizu iekšējo orgānu darbību. Gluži pretēji, South Pole ir relaksējoša un relaksējoša ietekme.

Vienlaikus notiek trīskāršu efektu (magnēts pressury un vakuuma) spēj atvērt jaunas iespējas, izmantojot šo metodi ārstēšanā daudzām slimībām.

 

48-sofija