Detox programma ar apjoma samazinošu masāžu

Samazināt ķermeņa apjomus, nekaitējot veselībai - tas ir iespējami!!!

Mēs ticam atziņai, kas ir vairāku antīko dziedniecības sistēmu pamatā – slimības rodas, ja organismā ir izjaukts līdzsvars dzīvības enerģijas plūsmā. Atjaunojot fizisko, intelektuālo un garīgo harmoniju, organisms pats spēj sevi atveseļot. Viena no metodēm, kas spēj organismu atveseļot ir – organisma attīrošā ķermeņa masāža, kas vienlaicīgi ir laba pretcelulīta tehnika. Detox ķermeņa attīroša programma ir efektīva pretcellulīta masāžas tehnika

Attīrošās detox masāžas spēks ir spēja atbrīvot šūnas un nodrošināt brīvu vielmaiņas procesu starp tām. Āda ir mūsu lielākais orgāns, caur kuru organisms izvada nevēlamās vielas jeb toksīnus. Tāpēc tai nepieciešama regulāra attīrīšana, kas likvidē atmirušo ādas slāni, attīra poras un stimulē cirkulāciju, atvieglojot toksīnu izvadīšanu. Detox programma ir īpaši izstrādāta masāžas tehnika, arī lai samazinātu ķermeņa apjomu. Masāžas laikā tiek samazināts ķermeņa apjoms problemātiskajās zonās. Taukšūnu skaits paliek iepriekšējais, bet samazinās taukšūnu apjoms – tiek izvadīti lipīdi un „netīrais” šķidrums, kas ir vielmaiņas atkritumu produkts.

Pretcellulītas programmas metodika ir detox ķermeņa attīroša programmaDetox programma samazina celulītu, aizkavē atkārtotu tā veidošanos, atbrīvo ādu no atmirušām šūnām, uzlabo vispārējo organisma stāvokli, ko radījusi slikta cirkulācija. Palīdz iekustināt un izvadīt ilgstoši veidojošos zemādas tauku uzkrājumus un uzlabo limfas plūsmu, nogludina, nostiprina un tonizē ādu, padarot to tvirtu un maigu. Masāža nodrošina liekā šķidruma izvadīšanu no organisma. Procedūras laikā veiktā vēdera masāža uzlabo zarnu darbību, palīdz atbrīvoties no gadiem uzkrātiem toksīniem.

Organisma Detox programma domāta:
-  cilvēkiem pēc ilgstošām slimošanām, kad lietoti medikamenti.
-  Sportistiem pēc smagām fiziskajām slodzēm, lai palīdzētu no ķermeņa izvadīt pienskābi.
- Pēc ilgstošiem, gariem lidojumiem, kad spiediena rezultātā ķermenī ir šī nepatīkamā, „piepūsta balona”sajūta.

detokmasage2

Share: