Darsenvalizācijas procedūra

Darsenvalizācijas sejas procedūra - paātrina asinsriti sejai/galvas ādai/ ķermenim

Elektroterapija ir jau sen pazīstama fizioterapijas metode, kura popularitāti nav zaudējusi arī mūsdienās. Viena no zināmākajām elektroterapijas procedūrām, kuru šodien izmanto gan skaistumkopšanā, gan ārstniecībā, gan profilaksē, ir darsonvalizācija. Šīs metodes autors ir franču fiziķis Žaks Arsēns Darsonvals, un tā pirmo reizi medicīnā tika izmantota jau 19. gadsimta beigās. Lai arī šīs procedūras nosaukums biežāk tiek saistīts ar kosmetoloģiju, tā nav vienīgā un galvenā nozare, kurā to efektīvi izmanto, jo šī metode tiek pielietota arī medicīnā un spēj ārstēt, uzlabot veselību, kā arī mazināt dažādu slimību simptomus.

Premium Medical fizikālās terapijas māsa Dace Tirzīte skaidro: “Darsonvalizācijas procedūrā izmanto vājas intensitātes, augstas frekvences un sprieguma maiņstrāvas impulsus.” Procedūras laikā ar Darsonval aparātu, kas ir augstfrekvences elektroterapijas iekārta, tiek ģenerētas liela ātruma vibrācijas, ar kuru palīdzību maiņstrāvas impulsi tiek pārveidoti siltumenerģijā, līdz ar to, spējot iznīcināt baktērijas un uzlabot asinsriti, kā arī tādējādi novēršot dažādas ādas slimības un ārstējot to simptomus.”

Ar darsonvalizācijas terapiju kā papildu līdzekli iespējams efektīvi ārstēt un mazināt dažādus simptomus saslimšanām un ādas problēmām, piemēram, asinsvadu sistēmas slimībām, kāju vēnu varikozei, dermatozēm, neirodermītam, dzirdes nerva neirītam, problemātiskai un jutīgai ādai, kā arī matu izkrišanai.

Fizioterapeitiskās procedūras galvenais mērķis ir uzlabot ādas stāvokli, lietošanas indikācijas ir šādas: izskats pūtītespūtīte; dermatīts; "vārnu pēdu" veidošanās; taukaini problemātiska āda; pietūkums. Šis paņēmiens ir ļoti efektīvs, lai uzlabotu asins mikrocirkulāciju, tauku dziedzeru darbu. Tas ļauj palēnināt novecošanās procesu, ar vecumu saistītas izmaiņas, īslaicīgi bloķē grumbu veidošanos!

Galvenās kontrindikācijas sejas ādas darsonvalizācijai ir šādas: augsta jutība pret elektriskiem impulsiem; individuāla neiecietība pret metodi; patoloģija; nervu slimības; jebkura veida jaunveidojumi; zema asins koagulējamība; grūtniecība; liels skaits sejas apmatojums.

 

Share: