Apkakles zonas vai roku/ pēdu/ galvas masāža

Apkakles zonas masāža - procedūras laikā, izmantojot klasiskās masāžas paņēmienus, tiek masēta kakla un plecu daļa. Apkakles zonas masāža veicina asins cirkulācijas uzlabošanos galvas smadzenēs, muskuļos un saišu sistēmā. Masāža mazina sāpes un sasprindzinājuma sajūtu muskuļos, nogurumu un uzlabo garastāvokli.

Roku masāža  - lokālās masāžas veids, kuras laikā ar klasiskās masāžas paņēmieniem tiek veikta pleca zonas, augšdelmu, apakšdelmu un plaukstu masāža. Masāža uzlabo asinsriti un audu metabolismu ekstremitātēs. Tā ieteicama muskuļu un locītavu funkciju atjaunošanai pēc traumām un saslimšanas.

Pēdu masāža maksimāli uzlabo asinsriti un limfas atteci, mazina varikozo mezglu un tūskas veidošanos kājās. Tā noņem kāju nogurumu, uzlabo gulēšanas procesu un kopumā pagarina dzīvi, sniedzot tonizējošu un spirdzinošu iedarbību uz visiem orgāniem. Pēdu masāža ir ideāla relaksācija, kas ļaus relaksēties arī Jums, baudot šo maigo pēdu masāžu! Izbaudiet neticamu vieglumu, ļaujoties maigai un relaksējošai pēdu masāžai!

Galvas masāža ir terapijas metode, kas bija pazīstama jau senajās civilizācijās pirms mūsu ēras. Galvas āda tiek maigi masēta ar pirkstiem, masāžu veicot pa konkrētām līnijām un punktiem. Galvas masāžai ir arī nomierinošs efekts, tā novērš bezmiegu, satraukumu un stresu. Līdztekus samazinās muskuļu saspringums un sāpes kakla – plecu rajonā. Uzlabojoties asins cirkulācijai smadzenēs, uzlabojas koncentrēšanās, pazūd galvassāpes un citi traucējumi.

 

Share: